Informacja Które Mają Znaczenie

Kolekcja MAHE LED – mobilne oświetlenie zewnętrzne

Nowość w ofercie marki Nowodvorski Lighting – kolekcja MAHE LED to wykonane z aluminium lampy w kolorze białym lub czarnym, łączącew sobie klasyczną formę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W prostych, minimalistycznych oprawach zamknięte zostało całe serce bezprzewodowego oświetlenia.

MAHE LED są zasilane baterią, a ładuje się je szybko i wygodnie za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki micro USB. W ciągu zaledwie 5-7 godzin jesteśmy w stanie w pełni naładować lampę, która może dostarczać światło przez 9 nieprzerwanych godzin. Lampy z kolekcji MAHE LED są świetną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego i można je stosować nawet tam, gdzie nie ma łatwego dostępu do źródła światła, na przykład na niewielkim balkonie lub w zacisznej ogrodowej altance. Z uwagi na swoje wymiary (37 cm wysokości i 10,5 cm szerokości) oraz niewielką wagę (~1kg) MAHE LED swobodnie możemy używać w dowolnym miejscu w zależności od naszych potrzeb. Lampy z tej kolekcji sprawdzą się na ogrodowym stoliku, ale z powodzeniem można je ustawić również na parapecie, kamiennym murku czy nawet na kocu, rozłożonym na przydomowym trawniku.

MAHE LED emitują przyjemne, neutralne światło o temperaturze 3000 Kelwinów, charakterystyczne dla domowych przestrzeni

W połączeniu z bezprzewodową formą pozwala to wykreować ciepło wnętrz na zewnątrz domu. Prosty, minimalistyczny design, wygodny przełącznik dotykowy i ściemniacz sprawiają, że MAHE LED znajdą również zastosowanie w niejednej sypialni czy salonie, dając możliwość bycia zawsze pod ręką.

Dodaj komentarz