Informacja Które Mają Znaczenie

Sport

Najlepszy zestaw mikrofonów do streamingu fitness
Sport

Najlepszy zestaw mikrofonów do streamingu fitness

Stworzenie zdalnego studia fitness może dla wielu okazać się wyzwaniem. Zazwyczaj uwaga skupiona jest na doborze odpowiedniego oświetlenia lub kamery, a kwestia dźwięku przy tworzeniu domowych produkcji traktowana jest marginalnie. Doświadczenia ekspertów Samson wskazują, że jeżeli dźwięk wideo ma średnią lub słabą jakość, widzowie prawdopodobnie wyłączą nagranie bez względu na to, jak dobry jest obraz. W związku z tym marka Samson przygotowała listę mikrofonów, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk podczas domowych nagrań, niezależnie od rodzaju sprzętu z którym się łączą – laptop, smartfon, czy aparat cyfrowy. (więcej…)
Czas na aktywność – złap energię!
Sport

Czas na aktywność – złap energię!

Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie aktywności fizycznej. Dzięki wyższym temperaturom i promieniami słońca wpadającymi przez okno, jesteśmy bardziej skłonni do ruchu na świeżym powietrzu. Dowiedz się jaki typ wysiłku możesz wdrożyć do swojego życia, by piękną pogodę zamienić na profity dla zdrowia. (więcej…)
Sezon rowerowy: czas start!
Sport

Sezon rowerowy: czas start!

Prawie dwumiesięczna kwarantanna i brak możliwości korzystania z rozkwitającej za oknami wiosny, mogły sprawić, że pragnienia wielu osób uległy przewartościowaniu, a proste czynności, jak jazda na rowerze, stały się tymi najbardziej pożądanymi. Zamknięcie siłowni i odwołanie wydarzeń sportowych, nie oznaczało pozostawienia miłośników kolarstwa bez niczego – mogli oni realizować swoje plany i pasje za pośrednictwem sprzętu stacjonarnego oraz organizowanych wyścigów online. Jednak wszyscy Ci, którzy doceniają jazdę na rowerze za możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu i odczuciu wiatru we włosach, dopiero teraz mogą z pełną satysfakcją wybrać się na przejażdżkę.  (więcej…)
Jest moc! – skuteczność domowego treningu
Sport

Jest moc! – skuteczność domowego treningu

Wiosną każdy mięsień aż rwie się do ćwiczenia, a organizm domaga się zrzucenia nagromadzonego przez zimę balastu. Wpuść świeże powietrze przez okna, zadbaj o odpowiednie nawodnienie z Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina i do dzieła! Oto, jak można efektywnie zadbać o kondycję, nie wychodząc z domu. (więcej…)
Premiera e-hulajnóg FIAT500 dla dzieci i dorosłych
Sport

Premiera e-hulajnóg FIAT500 dla dzieci i dorosłych

Wygodna, ekologiczna i przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla miejskiego transportu. Elektryczne hulajnogi marki FIAT to ciekawa propozycja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, na urodziny lub po prostu prezent dla bliskiej osoby albo samego siebie - szczególnie w czasie pandemii, w którym korzystanie z komunikacji miejskiej jest ryzykowne.  (więcej…)
Świętuj Międzynarodowy Dzień Sportu w domu
Sport

Świętuj Międzynarodowy Dzień Sportu w domu

Świętowanie Międzynarodowego Dnia Sportu (6 kwietnia) w tym roku będzie z pewnością bardzo utrudnione. Nie tylko dlatego, że wszystkie sportowe wydarzenia zostały odwołane, ale też dlatego, że wielbiciele aktywności fizycznych muszą teraz pozostać w domach. Dr n. med. Paweł Rajewski, wojewódzki konsultant chorób zakaźnych zaznacza, że w tym trudnym czasie nie powinno się rezygnować z ruchu, a wręcz może on nam bardzo pomóc. (więcej…)
Pięć ćwiczeń z myślą o zachowaniu zdrowia w trakcie izolacji
Sport

Pięć ćwiczeń z myślą o zachowaniu zdrowia w trakcie izolacji

Siłownie i kluby fitness zostały zamknięte, a rządy wielu państw apelują do swoich obywateli o pozostanie w domach, by spowolnić dalsze rozprzestrzenianie się wysoce zakaźnego COVID-19 (koronawirusa). Nie bez powodu - siłownia to miejsce, gdzie zarazki mogą łatwo się rozprzestrzeniać. Ostatnie badania wykazały, że koronawirus potrafi przetrwać do trzech dni na różnych powierzchniach – maszynach do ćwiczeń, bieżniach i matach podłogowych – a położenie na nich zwykłego ręcznika nie uchroni przed kontaktem z wirusem.  (więcej…)
#Zostańwdomu i pamiętaj o ruchu! GO Sport dostarczy sprzęt za darmo!
Sport

#Zostańwdomu i pamiętaj o ruchu! GO Sport dostarczy sprzęt za darmo!

Brak imprez, domówek i spotkań przy kolacji może wydawać się z pozoru ponurym scenariuszem, jednak patrząc na to z drugiej strony – możemy teraz jednym ciągiem obejrzeć sezon ulubionego serialu lub w pełni zanurzyć się w świecie ulubionej lektury, nie odczuwając przy tym wrażenia, że coś na mieście nas omija! Podobnie jak wychodząc na spotkanie ze znajomymi, szykując się na wieczór z książką czy przed telewizorem, należy odpowiednio się ubrać. Na tę okazję warto założyć miękką, wygodną bluzę, która pozwoli czerpać maksimum przyjemności z tego odprężającego czasu. Oferta bluz dostępnych na stronie marki GO Sport obejmuje wiele modeli takiej odzieży, która utrzymana w minimalistycznym stylu, sprawdzi się także poza domem! (więcej…)