rawpixel-com-284730-unsplash

Szczęście w pracy możliwe? Raport z okazji Dnia Szczęścia

20 marca to Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Z tej okazji prezentujemy  bardzo ciekawy raport Szczęście w pracy – próbę diagnozy czynników wpływających na poczucie satysfakcji Polaków w miejscu pracy. Jako społeczeństwo nie chcemy już zostawać w biurze po godzinach, coraz bardziej cenimy sobie zdrową równowagę, a niemal wszędzie mówi się o work-life balance. Poczucie szczęścia powoli przestaje być traktowane jako domena wyłącznie życia prywatnego, a włącza się je jako kryterium w ocenie pracowniczej. Satysfakcja w pracy jest kluczowa dla motywacji i zaangażowania.

Raport jest wskazówką dla liderów, managerów, pracowników działu HR i właścicieli firm, w jaki sposób mądrze motywować pracowników i brać odpowiedzialność za ich poczucie szczęścia.

Raport odpowiada na pytania:

„Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Gallup Institute (2017), tylko 15% ludzi na całym świecie odczuwa radość ze swojej pracy i angażuje się w nią. Jaki ma związek szczęście z motywacją w pracy?”

Czego pracownicy oczekują od lidera?

Jaka jest satysfakcja z pracy badana metodą NPS? Net Promoter Score (NPS) to narzędzie stosowane do oceny lojalności klientów oraz pracowników firmy.

Jako pracownicy mamy prawo do szczęścia. Jakie czynniki związane ze środowiskiem pracy zagwarantują nam to szczęście?

Zachęcamy do pobrania Szczęście w pracy diagnoza!