27788382_1800955459926490_7234179749810090522_o
X OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

OKO W OKO Z PSYCHOLOGIĄ. OBSZARY BADAŃ PASJONUJĄCYCH

Koło Naukowe Psychologów UMCS ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w X edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem są pasjonujące badania z zakresu całej psychologii.

Magazyn Bang! obejmuje patronatem medialnym wydarzenie i równie serdecznie zaprasza do zapoznania się z programem. W tym roku uwaga organizatorów zwróciła się w stronę badań psychologicznych. To bardzo ważna i potrzebna inicjatywa pokazywania różnych obszarów badań psychologicznych oraz wyników, które mogą być przeniesione do praktyki zawodowej specjalistów. Dlatego całym sercem i uważnie obserwujemy kwietniowe wydarzenie!

Obrady będą miały na celu zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz najbardziej interesującymi badaniami z zakresu współczesnej psychologii. Konferencję uświetnią wykłady wygłoszone przez uznanych specjalistów. W dalszej części zorganizowane zostaną sesje referatowe oraz posterowe z udziałem pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów z różnych polskich ośrodków akademickich, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoją pracę w zakresie swoich psychologicznych zainteresowań.

Poprzednie Konferencje z cyklu „Oko w oko…” o tematyce NeuroNauk, Internetu, cierpienia psychicznego, seksualności, stereotypów, cielesności, nieśmiałości, miłości i agresji, cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski. W związku z jubileuszową, dziesiątą edycją naszego przedsięwzięcia otwieramy się na wszystkie dziedziny psychologii i pasjonujące badania z ich zakresów.

Konferencja odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Uczestnictwo w konferencji (zarówno czynne, jak i bierne) jest bezpłatne oraz zostanie poświadczone stosownym zaświadczeniem.

Więcej informacji będzie pojawiało się na bieżąco, zachęcamy do śledzenia naszej strony.

Rejestracja:
Uczestnicy czynni: https://docs.google.com/…/1FR14MnhhhdcCBgR2_hXNSJuk_U_…/edit
Uczestnicy bierni: https://docs.google.com/…/1Xh5zSXPNMWOkEccupPHxNNOP30A…/edit

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!