IX Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa PSYCHODEBIUTY, 7-8 grudnia, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Z przyjemnością obejmujemy patronatem kolejne psychologiczne wydarzenie i zapraszamy do Krakowa w grudniu! To wydarzenie dla młodych pasjonatów psychologii, którzy chcą się podzielić wynikami swoich badań i pokazać najlepsze prace magisterskie. Spodziewamy się ciekawych badań i wniosków, które będą mogły być wykorzystane w praktyce, czyli to co lubimy najbardziej. 

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, już po raz dziewiąty organizuje dwudniową Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Psychodebiuty”.

Wydarzenie co roku przyciąga młodych naukowców z całej Polski, którzy w Krakowie mają szansę zadebiutować, prezentując wyniki swoich badań psychologicznych. Podczas każdej edycji wystąpieniom debiutantów przysłuchują się zarówno liczni studenci i maturzyści, jak i pracownicy naukowi wchodzący w skład Komitetu Naukowego Konferencji. Udział w konferencji jest zatem nie tylko szansą, aby zrobić pierwszy krok w stronę kariery naukowej, ale również świetną okazją by skonfrontować wyniki prac z opiniami ekspertów.

7 grudnia, podczas pierwszego dnia „Psychodebiutów” prezentowane będą najlepsze prace magisterskie absolwentów Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wstęp podczas tego dnia jest bezpłatny.

8 grudnia, to dzień, w którym studenci oraz doktoranci z całej Polski zaprezentują wyniki swoich badań i analiz.  Drugiego dnia gośćmi Konferencji będą przedstawiciele ośrodków psychologicznych z całej Polski. Na ten dzień uczestników obowiązuje rejestracja wraz z opłatą.

Tegorocznym motywem przewodnim konferencji jest idea „Growth Mindset”, która odnosi się do przekonania, że nasze zaangażowanie i wysiłek włożony w naukę jest o wiele istotniejszym gwarantem sukcesu niż to, jakie są nasze wrodzone zasoby. Popularyzując tę ideę organizatorzy chcą promować wśród studentów gotowość do podejmowania wyzwań, naukę na własnych błędach oraz otwartość na konstruktywną krytykę. Wszystkie te aspekty z pewnością są pomocne w prowadzeniu trafnych i rzetelnych badań naukowych.

„Psychodebiuty” odbędą się w dniach 7- 8 grudnia 2018 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 Rejestracja uczestników czynnych i biernych zostanie otwarta pod koniec października. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl oraz na Facebooku konferencji.

WIĘCEJ INFORMACJI