kristopher-roller-110204

Magazyn Psychologiczny Bang! to miejsce gdzie inspirujemy i zachęcamy do dbania o siebie i stawiania na rozwój. Nie można się rozwijać bez wsparcia. Takim wsparciem mogą być wydarzenia, ludzie, książki. Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-kursów, którym patronujemy i polecamy je z czystym sercem i radością.  Polecamy, bo prowadzą je nasze redaktorki, które naprawdę dobrze znają się na swoich specjalizacjach.

bangogłoszenie2

E-kurs Zaprojektuj Swój zdrowy styl życia

Nie masz czasu na zadbanie o siebie? Nie wiesz, gdzie szukać dobrych i sprawdzonych informacji? Próbowałaś już tyle razy podjąć się zmiany, ale wciąż tracisz motywację i poddajesz się w trakcie? Chcesz mieć więcej energii, doznawać mniej stresu czy zwiększyć swoją odporność? Chcesz dobrze czuć się w swoim ciele i rozpoznawać sygnały które Ci daje? Jeżeli te pragnienia opisują Ciebie mam rozwiązanie!

Jesteśmy zabiegani, przygnieceni obowiązkami, ale gdzieś tam coraz częściej zaświeca  nam się światełko, że nasze ciało i zdrowie potrzebują uwagi. Jeżeli uda nam się już znaleźć chwilę czasu dla siebie, spędzamy go często właśnie przed komputerem, nie mamy ochoty na dodatkowe wyjścia i wizyty np. u psychodietetyka. Dlatego właśnie chciałabym Cię odwiedzać w Twoim domu, co tydzień przez 10 tygodni. Co Ty na to?

Czas trwania: 10 tygodni
Start: 20 stycznia
Prowadząca: Psycholog, psychodietetyk, trener, autorka bloga Dbam o CUD – Anna Paluch

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

bangogłoszenie1

E-kurs Budowanie pewności siebie

Wyobraź sobie teraz, że pewność siebie towarzyszy Ci w każdej życiowej sytuacji. To silna część Twojego życia, coś jak poduszeczka ochronna idealna w chwili upadku. Dzięki pewności siebie możesz zrealizować swoje cele, osiągnąć sukces, który Ci się marzy lub zdecydować się na odważny krok, który dotąd był tylko w Twojej głowie. Pewność siebie czyni cuda, ale i jest wspaniałym elementem szczęścia. W ciągu najbliższych 6 miesięcy zadbamy o to, aby ta ważna cecha była Twoja. Na zawsze.

Ten e-kurs powstał po to, aby wspierać osoby w budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu samooceny. Stworzyłam tę rozwojową propozycję tak, aby każdy, kto chce popracować ze mną nad pewnością siebie, mógł przejść ten proces gdziekolwiek jest.

Czas trwania: 25 tygodni
Start: 9 lutego
Prowadząca: Psycholog, trener, autorka książek, redaktor naczelna Magazynu Bang! – Edyta Zając

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

bangogłoszenieE-kurs Rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka

Emocje dziecka – temat rzeka. Rwąca, nieprzewidywalna, często zaskakująca rzeka. Świat emocji dziecka to świat skomplikowany, wymagający i trudny. Dziecko uczy się emocji, ich znaczenia, swojej własnej roli w tym wszystkim. Poznaje świat i zauważa, że nie jest on czarno-biały, jak mogłoby się wydawać. Oprócz naturalnych kryzysów w życiu każdego dziecka, pojawiają się sytuacje bardzo trudne, które często zmieniają bieg emocjonalnej rzeki – rozwód rodziców, śmierć bliskiej osoby, przeprowadzka, zmiana szkoły czy przedszkola, odejście z klasy ulubionej koleżanki. Uczucia komplikują się jeszcze bardziej, mogą pojawiać się reakcje, które wcale nie pomagają w danym momencie.

Wyobraź sobie teraz, że rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i wyzwaniami to inspirująca przygoda, która daje Ci mnóstwo satysfakcji. Dzięki konkretnym technikom, metodom i dawce wiedzy, podążasz bezpieczną ścieżką rozwoju i ułatwiasz dziecku rozumienie swoich odczuć, a także rozumienie tego, co czują inni ludzie. Inteligencja emocjonalna to jeden z najważniejszych czynników sukcesu i szczęścia człowieka.

Czas trwania: 16 tygodni
Start: 9 marca
Prowadząca: Psycholog, trener, autorka książek, redaktor naczelna Magazynu Bang! – Edyta Zając

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Może ty również organizujesz ciekawe, rozwijające wydarzenia psychologiczne? Twoja firma działa w branży szkoleniowej? zapraszamy do współpracy reklamowej w zakładce kontakt!