grafika

Bądź zmianą! – jak oswoić i pokierować tym, co nieuniknione, czyli „W stronę zmian”!

Magazyn Bang! po raz kolejny objął patronatem medialnym wydarzenie, które bardzo wpisuje się w naszą filozofię działania, w końcu też ciągle dążymy w stronę zmian. Pragniemy oswajać psychologię i pokazywać wachlarz jej odcieni. Dlatego zapraszamy do Krakowa na konferencje zmianie poświęconej, zmianie w różnych dziedzinach psychologii i życia. Czekają na was spotkania i warsztaty, między innymi z naszą redaktor psychodietetyki Anną Piotrowską podczas warsztatu o języku zmiany w gabinecie specjalisty. Sprawdź szczegóły!

W Stronę Zmian, 19-21 maja 2017 r. na UJ

XI edycja projektu „W stronę zmian” organizowanego przez Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, które działa przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego skupiać się będzie na oswajaniu zmiany – tak, byśmy mogli zacząć traktować ją jako nieodzowną część naszego życia, a przy okazji czerpać z niej to, co dobre. W dniach 19-21 maja 2017 roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z różnych obszarów tematycznych i poszerzyć zarówno swoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

Konferencja „W stronę zmian”(pod patronatem m. in magazynu psychologicznego „Charaktery” i portalu plasterek.pl) jest inna niż wszystkie – to zdecydowanie coś więcej niż ciekawe prelekcje poszerzające wiedzę teoretyczną w różnych dziedzinach. Realizując ten projekt, jako studenci psychologii stosowanej UJ, chcemy pokazać jak korzystać z bogactw oferowanych przez setki badań i odkryć naukowych z zakresu psychologii wcielając je w swoją codzienność. XI edycja będzie poświęcona w szczególności temu, by oswoić zmianę – zastanowić się nad swym nastawieniem wobec niej, a nawet nauczyć się działać tak, by sprzyjać tym dobrym i korzystnym zmianom. Każdy z nas przecież chciałby, by coś w jego otoczeniu, a nawet na większą skalę było inaczej – nie ważne, czy chodzi o problem dużej wagi, czy z pozoru mało istotny. Warto więc rozważyć nieco głębiej słowa Gandhiego, by być zmianą, jaką chcemy widzieć w świecie. I nawet jeśli jest to zmiana początkowo niechciana i niespodziewana – wycisnąć z niej tyle dobrego, ile tylko się da.

„W stronę zmian” oferuje uczestnikom serię warsztatów w kilku zakresach tematycznych – tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będzie o wzajemnym wpływie ciała i umysłu, wpływie społecznym, poruszymy też niezwykle aktualną kwestię mediów, stereotypów i tolerancji, ale i zajmiemy się uważnością oraz wskazówkami dla przyszłych psychologów. Trzy dni szkoleniowe z pewnością będą inspirującym doświadczeniem, ale chcemy, by tym razem było to coś więcej niż jedynie krótki przypływ inspiracji – chcemy przeprowadzić Was przez zmianę! Koniecznie bądź z nami w tych dniach!

Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/projektwstronezmian/

oraz na stronie internetowej: http://www.wsz.confer.uj.edu.pl/